RAPID 2 & JUNIORI

RAPID BUCUREȘTI II (Liga 4)

Etapa 19: Comprest GIM – RAPID II 

Etapa 18: RAPID II – AS Unirea Politehnica 3-1

Goluri: A. Dumitrescu (11, 66), C. Ilie (85) / P. Olariu (49)

Echipa: Lefter – Amet, Botea, G. Neacșu, Udeanu – A. Gheorghe, M. Olteanu (76 F. Sandu, 90′ Sapioniac) – C. Ilie, Ant. Dumitrescu (87′ Gheorghiță), Ghineț – A. Despa (62 Ad. Nițu).

Etapa 17: CS Electrica – RAPID II  1-10 

Goluri: … (90) /  C. Ilie (2, 27), A. Gheorghe (20), A. Dumitrescu (24), Ghineț (30), N. Georgescu (33, 65, 80), Arpentin (39), Despa (57)

Echipa: Achiriloaei – Culda (46′ G. Neacșu), Catrici, Stănici, Arpentin – A. Gheorghe, Gogan (46′ Babaua), Ghineț (46′ Ad. Nițu), Ant. Dumitrescu, C. Ilie (46′ A. Despa), N. Georgescu

Etapa 16: RAPID II – CS FC Dinamo 4-1   

Goluri: Ad. Nițu (2), Despa (38), Udeanu (45), Bălțățeanu (79) / … (58)

Echipa: Lefter – Culda, G. Neacșu, Botea, Udeanu – F. Sandu, M. Olteanu, A. Gheorghe (46′ Babaua) – Ad. Nițu (62′ Iova), Bălțățeanu, Despa (46′ Donose)

Etapa 15: RAPID II – AFC Rapid 3-0 (neprezentare)

Etapa 14: Bucharest United – RAPID II 2-2

Goluri: … (40), … (90) / C. Ilie (64), A. Dumitrescu (80)

Echipa: Lefter – Arpentin, Stănici, Ignat, Babaua, Udeanu – A. Gheorghe, Gogan, Despa, Ghineț – C. Ilie. Au mai intrat: A. Dumitrescu, Georgescu, Bradu, R. Ilie

Etapa 13: RAPID II – ACS Victoria 11-0

Goluri: N. Georgescu (15, 39, 51, 59, 60, 65), Despa (22), Ghineț (26), Ad. Nițu (37, 77), F. Sandu (50)

Echipa: Târnaru – Stănici, Ignat (46′ Botea), Babaua – Udeanu, A. Gheorghe (46′ F. Sandu), R. Ilie (46′ G. Neacșu), Despa – Ad. Nițu, N. Georgescu, Ghineț (54′ Bălțățeanu)

Etapa 12: AFC Asalt – RAPID II 1-4

Goluri: N. Georgescu – 2, Despa, A. Dumitrescu

Echipa: Lefter – Culda, Ignat, Babaua, Vadasis – Bradu, Gogan – R. Ilie, Ghineț, Despa – N. Georgescu. Au mai intrat: C. Ilie, Dumitrescu, Liță

Etapa 11: RAPID II – ACS Sportivii 4-0

Goluri: Babaua (5), C. Ilie (62, 82), ag (86)

Echipa: Târnaru (50′ Lefter) – Arpentin, Catrici (64′ Stănici), Babaua (c), Vadasis – Bradu (46′ Ignat), Gogan – R. Ilie, C. Ilie, Ghineț (70′ Olteanu) – Despa

Etapa 10: Power Team – RAPID II 1-4

Goluri: … (69) / N. Georgescu (4, 14), Bălțățeanu (30), Vadasis (64)

Echipa: Lefter – Amet (58′ Dragomir), Catrici, Botea (67′ Gheorghiță), Vadasis (80′ Tetruashvili) – F. Sandu, G. Neacșu – Ad. Nițu, Olteanu, Bălțățeanu – N. Georgescu (46′ Donose)

Etapa 9: RAPID II – Metaloglobus II 2-1

Goluri: Pănoiu (62, 78) / Cos. Zamfir (70)

Echipa: Achiriloaie – Arpentin, Botea, Ignat, G. Neacșu (52′ Amet) – F. Sandu (48′ Olteanu) – R. Ilie, Pănoiu, Ad. Nițu, Bălțățeanu – N. Georgescu (84′ Iova)

Etapa 8: ACS Rapid FNG  – RAPID II 1-3

Goluri: Bigo (82) / Ant. Dumitrescu (38), Ghineț (42), Bradu (70)

Echipa: Micu – Babaua, Stănici, Catrici – Culda, Gogan (50′ Bradu), A. Dumitrescu (72′ Al. Gheorghe), Udeanu (50′ Arpentin) – Ghineț, Despa (58′ C. Ilie), Pănoiu

Etapa 7: RAPID II – Romprim 3-1

Goluri: R. Ilie (44), Bălțățeanu (57), Iova (75) / D. Petrache (62)

Echipa: Micu – Arpentin (60 Dragomir), Botea (46 Catrici), G. Neacșu, Amet – F. Sandu, Olteanu, C. Ilie (46 Bălțățeanu) – Ad. Nițu, R. Ilie (46 Donose), Iova

Etapa 6: CSA Steaua – RAPID II 4-0

Goluri: A. Neagoe (35), Răsdan (48), Elek (63), R. Niculae (77)

Echipa: Micu – Băjan, Stănici, Babaua (84 Botea), Vadasis (56 Culda) – Bradu – Ghineț, Ant. Dumitrescu (65 Al. Gheorghe), Gogan (72 Ad. Nițu), Despa – C. Ilie

Etapa 5: RAPID II – Progresul 2005 1-1

Goluri: Despa (60) / Tontea (13)

Echipa: Micu – Arpentin (46 Al. Gheorghe), Babaua, Stănici, Vadasis – Ant. Dumitrescu, Bradu, F. Sandu (46 C. Ilie) – Ghineț, Georgescu (46 Culda), Despa

Etapa 4: RAPID II – Comprest GIM 3-0

Goluri: Ghineț (63, 77), Ad. Nițu (70)

Echipa:  Micu – Arpentin, Stănici (46′ Ghineț), Sandu, Udeanu – Olteanu, Bradu – Ad. Nițu, Ant. Dumitrescu (46′ Ignat), Despa (46′ R. Ilie) – N. Georgescu (60′ Donose)

Etapa 3: ACS Unirea Poli – RAPID II 0-2

Goluri: C. Ignat (38), Ad. Nițu (82)

Echipa: Achiriloaie – Amet, F. Sandu, Udeanu, Vadasis – Babaua (74′ Burcă), Bradu (46′ Donose) – Ad. Nițu, C. Ilie (46′ Olteanu), Iova – Ignat (46′ R. Ilie)

Etapa 2: RAPID II – CS Electrica 3-0 

Goluri: Ad. Nițu (4), Bradu (26), Iova (44)

Echipa: Achiriloaie – Amet, Stănici (46′ Neacșu), F. Sandu, Udeanu (46′ Pașca) – Olteanu, Bradu (46′ Ghineț) – Nițu, Donose, Iova – Georgescu (46′ Orlandea)

Etapa 1: CS FC Dinamo – RAPID II 2-3

Goluri: Ad. Nițu (35), Iova (83, 89)

Echipa: Ciuculescu – Amet, Neacșu (F. Sandu), Udeanu (Orlandea), Gheorghiță – Bradu (Saftencu), Olteanu, Iova – Ad. Nițu (Hasan Andic), G. Toma, Burcă

 

RAPID BUCUREȘTI U19 (Campionatul Național U19 + Cupa României U19)

Et. 22: RAPID – Petrolul Ploiești (15.03.2020)

Et. 21: RAPID – AFC Astra 9-1

Goluri: A. Gheorghe (2), Stănici, N. Georgescu, C. Ilie, Gogan, A. Despa (2), Ad. Nițu

Cupa României, Optimi: RAPID – Viitorul Constanța 1-2

Gol: Catrici

Et. 20: LT Sf. Pantelimon – RAPID 0-6

Goluri: Bălțățeanu, Ad. Nițu, Iova (3), F. Sandu

Et. 19: Progresul Spartac – RAPID 0-2

Goluri: Catrici, Olteanu

Et. 18: RAPID – Prosport 1-0 

Gol: Botea

Cupa României, 1/16: Concordia Chiajna – RAPID 1-6

Goluri: A. Despa, Catrici (2), Ghineț, C. Ilie, N. Georgescu

Et. 17: CSM Ploiești – RAPID 0-4

Goluri: Arpentin, Botea (2), Olteanu

Et. 16: RAPID – Petrosport 17-2

Goluri: N. Georgescu (5), G. Neacșu (2), Udeanu (3), Bălțățeanu (2), Ad. Nițu, Bradu, Iova (2), Al. Gheorghe

Cupa României, Turul 1: RAPID – Academica Clinceni 5-2

Goluri: N. Georgescu (4), Ghineț

Et. 15: Petrolul – RAPID 2-4

Goluri: Ant. Dumitrescu, C. Ilie, Gogan, N. Georgescu

Et. 14: AFC Astra – RAPID 1-4

Goluri: G. Neacșu, Bradu, Despa, Ant. Dumitrescu

Et. 13: RAPID – LT Sf. Pantelimon 13-0

Goluri: N. Georgescu (6), F. Sandu, Ad. Nițu (3), Iova, Botea, Bălțățeanu

Et. 12: RAPID – Progresul Spartac 4-0

Goluri: Babaua, Ghineț, Al. Gheorghe, Despa

Et. 11: Prosport – RAPID 0-8

Goluri: Ad. Nițu (3), Culda, Botea, Udeanu, Iova, Amet

Et. 10: RAPID – CSM Ploiești 6-0

Goluri: C. Ilie, N. Georgescu, Botea, F. Sandu, R. Ilie, Ad. Nițu

Et. 9: Petrosport – RAPID 4-2

Goluri: R. Ilie, N. Georgescu

Et. 8: RAPID – Petrolul 3-0

Goluri: R. Ilie, Gogan, Arpentin

Et. 7: RAPID – AFC Astra 7-0

Goluri: Ghineț, Ant. Dumitrescu (2), Botea, N. Georgescu, G. Alexandru, Bradu

Et. 6: LT Sf. Pantelimon – RAPID 1-18

Goluri: N. Georgescu (6), Iova (3), Culda (2), G. Neacșu, Bradu, Ant. Dumitrescu, Gogan (2), Datcu, Udeanu

Et. 5: Progresul Spartac – RAPID 0-5

Goluri: N. Georgescu (2), Ant. Niță, Ant. Dumitrescu, G. Neacșu

Et. 4: RAPID – Prosport 9-2

Goluri: N. Georgescu (3), Ant. Dumitrescu (3), Ant. Niță, G. Toma, Ad. Nițu

Et. 3: CSM Ploiești – RAPID 0-4

Goluri: Ant. Niță, G. Toma, N. Georgescu, Ant. Dumitrescu

Et. 2: RAPID – Petrosport 8-0

Goluri: Pănoiu (2), G. Toma (2), Ant. Niță (2), Iova, Ant. Dumitrescu

Et. 1: Petrolul – RAPID 3-6

Goluri: Ant. Niță (4), Ad. Nițu, N. Georgescu

 

RAPID BUCUREȘTI U17 (Campionatul Național U17 + Cupa României U17)

Et. 22: RAPID – Petrolul Ploiești (15.03.2020)

Et. 21: RAPID – AFC Astra 4-0

Goluri: R. Ilie (2), Ignat, Nae

Et. 20: LT Sf. Pantelimon – RAPID 0-14

Goluri: Dinu, Ioniță (7), Grosu, R. Ilie (3), Dicianu (2)

Et. 19: Progresul Spartac – RAPID 0-3

Goluri: Grosu (2), Avanu

Et. 18: RAPID – Prosport 13-2

Goluri: Ignat (3), V. Burcă, Ioniță (2), Mihăilescu (2), R. Ilie (3), Dicianu, Iordache

Et. 17: CSM Ploiești – RAPID 1-6

Goluri: Dicianu (2), Crosman, Dinu, Avanu, Costache

Et. 16: RAPID – Petrosport 4-0

Goluri: Mateiu (2), Ioniță (2)

Cupa României, Turul 1: RAPID – Academica Clinceni 2-3

Goluri: Ioniță (2)

Et. 15: Petrolul – RAPID 2-3

Goluri: R. Ilie, Avanu, Mateiu

Et. 14: AFC Astra – RAPID 2-3

Goluri: Crosman, R. Ilie, Ioniță

Et. 13: RAPID – LT Sf. Pantelimon 18-0

Goluri: Dicianu (2), R. Ilie (5), Crosman (3), Ioniță (3), Mihăilescu (3), Mateiu, Nae

Et. 12: RAPID – Progresul Spartac 4-1

Goluri: Dicianu, Buzatu, R. Ilie (2)

Et. 11: Prosport – RAPID 0-4

Goluri: Dicianu (3), R. Ilie

Et. 10: RAPID – CSM Ploiești 14-0

Goluri: Andreescu (2), Dicianu (4), Avanu (3), Buzatu, Lobonț (2), Ioniță, Ignat

Et. 9: Petrosport – RAPID 1-4

Goluri: Ignat, Andreescu, Mateiu, Dicianu

Et. 8: RAPID – Petrolul 3-0

Goluri: ag, C. Ilie, Crosman

Et. 7: RAPID – AFC Astra 0-1

Et. 6: LT Sf. Pantelimon – RAPID 4-5 

Goluri: Crosman (2), G. Burcă, Burloi, Andreescu

Et. 5: Progresul Spartac – RAPID 0-1

Gol: Dicianu

Et. 4: RAPID – Prosport 8-2

Goluri: Dicianu, Andreescu, G. Burcă, Iordache, Crosman, Costache, ag, Orlandea

Et. 3: CSM Ploiești – RAPID 1-3

Goluri: Dicianu, Andreescu, Mateiu

Et. 2: RAPID – Petrosport 5-1

Goluri: Crosman (2), Dicianu (3)

Et. 1: Petrolul – RAPID 3-0