REZULTATE JUNIORI

U19 (Campionatul Național – Seria 3)

  • Etapa 14: Academia Farul – RAPID (6 aprilie, ora 12)
  • Etapa 13: RAPID stă.
  • Etapa 12: RAPID stă. Unirea Slobozia s-a retras.
  • Etapa 11: RAPID – Progresul Spartac 9-1
  • Etapa 10: Daco-Getica – RAPID 1-3
  • Etapa 9: RAPID – ASSCS Farul Constanța 3-0
  • Etapa 8: FC Voluntari – RAPID 1-0
  • Etapa 7: RAPID – Dunărea Călărași 5-1
  • Etapa 6: Metaloglobus – RAPID 2-1
  • Etapa 5: RAPID – Academia Farul 1-0
  • Etapa 4: RAPID a stat.
  • Etapa 3: RAPID – Unirea Slobozia 7-1
  • Etapa 2: Progresul Spartac – RAPID 4-4
  • Etapa 1: RAPID – Daco-Getica 5-0
  1. FC Voluntari – 24 p (9) 30-8
  2. RAPID BUCUREȘTI – 22 p (10) 38-11
  3. Daco-Getica – 18 p (9) 22-15
  4. Farul Constanța – 18 p (9) 16-10
  5. Metaloglobus – 15 p (8) 26-15
  6. Progresul Spartac – 10 p (10) 19-36

U17 (Liga Elitelor – Seria Est)

  • Etapa 12: Ceahlăul Pt. Neamț – RAPID (24 martie, ora 10)
  • Etapa 11: RAPID – Politehnica Iași 4-1
  • Etapa 10: FCSB – RAPID 5-3
  • Etapa 9: RAPID – Kids Tâmpa Brașov 1-2
  • Etapa 8: FC Voluntari – RAPID 1-2
  • Etapa 7: RAPID – Concordia Chiajna 1-1
  • Etapa 6: Viitorul Constanța – RAPID 5-1
  • Etapa 5: RAPID – Dinamo București 3-1
  • Etapa 4: LPS Focșani – RAPID 0-3
  • Etapa 3: RAPID – Ceahlăul Pt. Neamț 3-1
  • Etapa 2: Politehnica Iași – RAPID 0-1
  • Etapa 1: RAPID – FCSB 3-2
  1. Viitorul Constanța – 27 p (10) 46-8
  2. RAPID BUCUREȘTI – 22 p (11) 25-19
  3. FCSB București – 19 p (10) 39-22
  4. Ceahlăul Pt. Neamț – 18 p (10) 19-19
  5. Concordia Chiajna – 15 p (10) 18-18
  6. Dinamo București – 13 p (10) 24-23

U15 (Liga Elitelor – Seria 5)

  • Etapa 7: Concordia Chiajna – RAPID (23 martie, ora 10)
  • Etapa 6: RAPID – Petrolul Ploiești 2-1
  • Etapa 5: ProSport Academy – RAPID 3-4
  • Etapa 4: RAPID – CSM Rm. Sărat 4-2
  • Etapa 3: Chindia Târgoviște – RAPID 0-4
  • Etapa 2: RAPID – Concordia Chiajna 2-0
  • Etapa 1: Petrolul Ploiești – RAPID 0-2
  1. RAPID BUCUREȘTI – 18 p (6) 18-6
  2. Concordia Chiajna – 12 p (5) 13-5
  3. Prosport Academy – 9 p (5) 10-6
  4. Petrolul Ploiești – 4 p (6) 6-10
  5. CSM Rm. Sărat – 3 p (5) 7-10
  6. Chindia Târgoviște – 1 p (5) 2-19