TOTUL DESPRE SEZONUL 2019/2020 – LIGA 2

LOTURI LIGA 2

RAPID BUCUREȘTI

  • Ștefan Ciuculescu
  • Virgil Drăghia
  • Alex Achiriloaie
  • Robert Băjan
  • Alex Iacob
  • Bogdan Manole
  • Alex Catrici
  • Antonio Sefer
  • Rareș Lazăr
  • Matias Roskopf
  • Marian Drăghiceanu
  • Alin Cârstocea
  • Lucian Goge
  • Brighton Labeau
  • Enrichi Finica
  • Matei Babaua
  • Gabriel Dodoi
  • Marian Vlada
  • Sandro Djuric
  • Alin Demici
  • Facundo Mallo
  • Ștefan Pănoiu
  • Ionuț Voicu
  • George Tudoran
  • Amir Jorza
  • Alex Dulca
  • Cătălin Hlistei
  • Cătălin Oanea

FC UNIVERSITEA CLUJ

  • Cosmin Dur-Bozoancă
  • Jose Costa
  • Telcean
  • Carlos Daniel Kay
  • Inacio Miguel
  • Dan Berci
  • Pedro Mendes
  • Rafa Miranda
  • George Florescu
  • Hugo Firmino
  • Dorin Goga
  • Artur Crăciun
  • Alexandru Pop
  • Florin Burghele
  • Cristian Gavra
  • Carol Taub
  • Andre Ceitil
  • Victor Dican

CSM REȘIȚA

  • Eduard Zimmerman
  • Horvath
  • Banac
  • Marco Ehmann
  • Bruno Vasiu
  • Daniel Vădrariu
  • Emanuel Dat
  • Cristian Danci
  • Călin Cristea
  • Dragoș Săulescu
  • Cristian Poiană
  • Marius Coman
  • Flavius Vlădia
  • Laurențiu Breșneni
  • Daniel Ene
  • Florin Cioablă
  • Andrei Rus
  • Gelu Velici
  • Alin Babei

FARUL CONSTANȚA

  • Vlad Muțiu
  • Madikaba Doumbia
  • Eduard Udeanu
  • Cristian Andrei
  • Alexandru Nicola
  • Radu Zamfir
  • Viorel Lică
  • Ștefan Cană
  • Marius Antoche
  • Ionuț Ursu
  • Iulian Carabela
  • Dan Panait
  • Marian Toma
  • Antonio Cruceru
  • Mihailo Mitrov
  • Lucian Greu
  • Tudor Moldovan
  • Claudiu Băciuț
  • Baudouin Kanda
  • Denis Hordouan
  • Alexandru Iulian Stoica
  • Alexandru Ionuț Stoica
  • Cosmin Zamfir
  • Alexandru Bodea
  • Dimciu Halep

SPORTUL SNAGOV

  • George Micle
  • Georgian Vreme
  • Andrei Mirică
  • Vlad Mocioacă
  • Adrian Neacșu
  • Cosmin Novac
  • Cristian Poștoarcă
  • Mădălin Răileanu
  • Antonio Ristea
  • Iulian Roșu
  • Ștefan Rusu
  • Karim Safsaf
  • Ștefan Stan
  • Alberto Stere
  • Adrian Stoica
  • Alin Turbatu
  • George Alexandru
  • Vlad Bărbulescu
  • Raul Gabriel
  • Adrian Dorobanțu
  • Alin Ghidurea
  • Iulian Ilie
  • Silvian Matei

FC ARGEȘ PITEȘTI

  • Robert Popa
  • Sebastian Agachi
  • Octavian Popescu
  • Adrian Ungur
  • Alin Buleică
  • Alin Popa
  • Andrei Blejdea
  • Andrei Panait
  • Andrei Tofan
  • Angelo Cocian
  • Antonio Stan
  • Bogdan Vișa
  • Cătălin Barbu
  • Dănuț Șerbănică
  • Denis Brânzan
  • Dorinel Oancea
  • Grigore Turda
  • Ionuț Năstăsie
  • Ionuț Oprescu
  • Ionuț Șerban
  • Marian Dănescu
  • Nicolae Mușat
  • Nini Popescu
  • Paul Szecui
  • Răzvan Matiș
  • Vasile Buhăescu
  • Vlad Motroc

DUNĂREA CĂLĂRAȘI

  • Gabriel Popa
  • Stefan Krell
  • Ionuț Țenea
  • Ekrem Oltay
  • Alin Mutu
  • Alexandru Săbăngeanu
  • Gaston Mendy
  • Ariel Varela
  • Matheus Dias Ceschin
  • Cristian Raiciu
  • Andrei Zete
  • Gabriel Preoteasa
  • Ștefan Pacionel
  • Georgian Honciu
  • Ciprian Gliga
  • Salvatore Marrone
  • Thaer Bawab
  • Mediop Ndiaye
  • Cătălin Măgureanu
  • Bogdan Rusu

ASU POLI TIMIȘOARA

  • Rareș Murariu
  • Mario Contra
  • Emil Tîmbur
  • Dragoș Coroiu
  • Călin Jurj
  • Adrian Lazăr
  • Cristian Dros
  • Alin Manea
  • Bogdan Vasile
  • Mircea Axente
  • Adrian Ungureanu
  • Fabio Trip
  • Cristian Scutaru
  • Ioan Mera
  • Vlad Bâte
  • Sabin Lupu
  • Ionuț Coadă
  • Alexandru Cherecheș
  • Marvin Schieb
  • Răzvan Pițigoi
  • Alin Ignea
  • Artiom Zabun

PANDURII TÂRGU JIU

  • Alexandru Oprița
  • Mihai Cotolan
  • Iulian Dinu
  • Andrei Șendroiu
  • Bogdan Dănăricu
  • Alexandru Vasilescu
  • Marius Almic
  • Daniel Ciobanu
  • Nicolae Cotolan
  • Robert Gheorghe
  • Paul Chiș
  • Robert Lică
  • Florin Măicăneanu
  • Patrick Popescu
  • Ovidiu Râșnoveanu
  • Ion Trancă
  • Robert Bratu
  • Ionuț Safta
  • Rareș Cristea
  • Adrian Tănăsoiu
  • Gabriel Oiță
  • Alexandru Ivănescu
  • Adrian Nichifor
  • Bogdan Vișan
  • Daniel Unguru

UTA ARAD

  • Mirel Bolboașă
  • Florin Iacob
  • Raul Opric
  • Răzvan Ivan
  • Alin Șeroni
  • Denis Salka
  • Rareș Deta
  • Cătălin Vulturar
  • Cristian Pușcaș
  • Damian Isac
  • Amir Khalaila
  • Alexandru Oroian
  • Valentin Buhăcianu
  • Cristian Melinte
  • Marius Tomozei
  • Alexandru Stancu
  • Florin Ilie
  • Denis Hrezdac
  • Diego Lorenzi
  • David Miculescu
  • Octavian Ursu
  • Sorin Buștea
  • Ciprian Rus

PETROLUL PLOIEȘTI

  • Cezar Lungu
  • Raul Avram
  • Cristian Apostolachi
  • Petre Racu
  • Alves da Silva Walace
  • Mădălin Mihăescu
  • Alexandru Zaharia
  • Cătălin Ștefănescu
  • Derlis Meza Colli
  • Laurențiu Marinescu
  • Ianis Stoica
  • Ionuț Cioinac
  • Saim Tudor
  • Valentin Țicu
  • Mario Bratu
  • Ștefan Bărboianu
  • Robert Enache
  • Alexandru Munteanu
  • Sergiu Arnăutu
  • Antoniu Manolache
  • Cristian Sîrghi

CONCORDIA CHIAJNA

  • Alexandru Costache
  • Ionel Mișu
  • Alexandru Greab
  • Alexandru Stănică
  • Andrei Marc
  • Alexandru Albu
  • Vlad Olteanu
  • Lucian Ion
  • Yanis Hamzaoui
  • Robert Riza
  • Cosmin Sîrbu
  • Nicușor Fota
  • Costin Ciucureanu
  • Bilal Bari
  • Andrei Paliu
  • Alin Dobrosavlevici
  • Răzvan Grădinaru
  • Bărbulescu
  • Cosmin Obedeanu
  • Petre Ivanovici
  • Cosmin Neagu
  • Ionuț Păun
  • Bonteanu

RIPENSIA TIMIȘOARA

  • Ștefan Dobre
  • Haralambie Mociu
  • George Păduraru
  • Caius Lungu
  • Mihai Hecsko
  • Andrei Tînc
  • Călin Toma
  • Alin Burdeț
  • Vlad Tudorache
  • Adrian Zaluschi
  • Florin Dobie
  • Vlad Chera
  • Albert Voinea
  • Adrian Popa
  • Darius Țieranu
  • Claudiu Apro
  • Gabriel Stoi
  • Alexandru Popovici
  • Vasluian
  • Denis Golda
  • George Monea

GLORIA BUZĂU

  • Dragoș Balauru
  • Relu Stoian
  • Mickael Meira
  • Alexandru Gîț
  • Marius Ioniță
  • Sebastian Ghinga
  • Andrei Ionescu
  • Lassana Camara
  • Moussa Konate
  • Vîlsan
  • Tucaliuc
  • Adelin Pîrcălabu
  • Valentin Alexandru
  • Dragoș Huiban
  • Rareș Șerban
  • Edivandio
  • Petre Mihalache
  • Branislav Luptak
  • Cristian Balgiu
  • Sorin Ispir
  • Răzvan Catană
  • Dragoș Ceaușel
  • Ciprian Perju
  • Florin Cazan
  • Constantinescu
  • Godin
  • Mădălin Calu
  • Bogdan Chipirliu
  • Valentin Munteanu

METALOGLOBUS

  • Andrei Voican
  • Octavian Stanciu
  • Andrei Sava
  • Sebastian Agache
  • Alin Robu
  • Claudiu Săftescu
  • Ovidiu Herea
  • Claudiu Herea
  • Robert Vîlceanu
  • Andrei Ionescu
  • Daniel Lung
  • Florin Plămadă
  • Paulian Banu
  • Daniel Bănică
  • Alexandru Mitroi
  • Alexandru Ciocâlteu
  • Cosmin Ionică
  • Lucian Cazan
  • Tomas Dabo
  • Andrei Dragomir
  • Florin Iordache

VIITORUL PANDURII

  • Ovidiu Jianu
  • Nicolae Gunie
  • Ismail Guiti
  • Kim Du Ho
  • Alexandru Misaras
  • Andrei Dragu
  • Ionuț Maxim
  • Marius Cioiu
  • Manole
  • Mădălin Livan
  • Mihai Măxin
  • Andrei Pasca
  • Ionuț Maxim
  • Vlad Buturcă
  • Alexandru Gârbiță

FK CSIKSZEREDA

  • Damir Ljuljanovic
  • Bordas Daniel
  • Gyenge Szilard
  • Mitra Szilard
  • Bara Levente
  • Becze Tomas
  • Hodgyai Laszlo
  • Berde Istvan
  • Bajko Barna
  • Csonka Bonifac
  • Csuros Attila
  • Veres Szilard
  • Raul Palmes
  • Romaric Logon
  • Slobodan Lalic
  • Fodor Akos
  • Raul Julia Olivares
  • Barta Norbert
  • Takacs Martin
  • Eder Gonzalez Tortella
  • Soufiane Jebari
  • Erdei Carlo
  • Kalman Szilard
  • Aszalos Richard
  • Magyari Szilard
  • Majzik Adrian

CS MIOVENI

  • Valentin Sima
  • Bogdan Preda
  • Flavius Croitoru
  • Robert Gherghe
  • Robert Ghiță
  • Marius Albastroiu
  • Ionuț Burnea
  • Eduard Stoica
  • Dean Beța
  • Daniel Celea
  • Cătălin Alexe
  • Andrei Trașcu
  • Bogdan Zamfirescu
  • Alexandru Isfan
  • Alin Călin
  • Andrei Herghelegiu
  • Ionuț Rădescu
  • Marian Anghelina
  • Marius Șimăndan
  • Paul Cioargă
  • Raul Costin
  • Robert Boboc
  • Valentin Coșereanu
  • Davide Massaro
  • Simon Măzărache
  • Valentin Balint
  • Mihai Vintilă
  • Cosmin Năstăsie

DACO-GETICA

  • Tudor Meilă
  • Mihai Irimia
  • Radu Zamfir
  • Bogdan Jica
  • Andrei Voineag
  • Andreas Yani
  • Alfredo Obreja
  • Gabriel Răducan
  • Ionuț Puțanu
  • Alexandru Socaci
  • Liviu Gheorghe
  • Mario Mihai
  • Bogdan Cuibari
  • Raphael Stănescu
  • Robert Neacșu
  • Sabin Alexe
  • Nicolae Epure
  • Marius Grigore
  • Teodor Varga
  • Mihai Stancu
  • Răzvan Prodan
  • Gabriel Plumbuitu
  • Marius Tudorică
  • Alexandru Ilie
  • Ionuț Mihaiu

TURRIS TR. MĂGURELE

  • Ionuț Rus
  • David Duțu
  • Silviu Pană
  • Marin Pârvulescu
  • Dragoș Tescan
  • Florinel Mitrea
  • Mihai Savin
  • Claudiu Juncănaru
  • Florian Haită
  • Claudiu Moisie
  • Alexandru Sălcianu
  • Cristian Ciobanu
  • George Călințaru
  • Charles Acolatse
  • Florin Radu
  • Alexandru Mitracu
  • Adrian Voicu
  • Denis Ispas
  • Nedo Turkovic
  • Cristian Bud

 

PROGRAM LIGA 2

ETAPA 1   (3 august 2019)

  • CSM Reşiţa – Universitatea Cluj   2-0
  • Rapid Bucureşti – SSC Farul Constanţa
  • Concordia Chiajna – Daco-Getica Bucureşti
  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – Pandurii Târgu Jiu
  • ASU Politehnica Timişoara – CS Mioveni
  • Viitorul Pandurii – Sportul Snagov
  • FC Argeş – Ripensia Timişoara
  • SCM Gloria Buzău – FK Csikszereda Miercurea Ciuc
  • Metaloglobus Bucureşti – Petrolul Ploieşti
  • UTA Arad – Dunărea Călăraşi

ETAPA 2   (10 august 2019)

  • SSC Farul Constanţa – Dunărea Călăraşi
  • Petrolul Ploieşti – UTA Arad
  • FK Csikszereda Miercurea Ciuc – Metaloglobus Bucureşti
  • Ripensia Timişoara – SCM Gloria Buzău
  • Sportul Snagov – FC Argeş
  • Universitatea Cluj – Viitorul Pandurii
  • CS Mioveni – CSM Reşiţa
  • Pandurii Târgu Jiu – ASU Politehnica Timişoara
  • Daco-Getica Bucureşti – Turris-Oltul Turnu Măgurele
  • Rapid Bucureşti – Concordia Chiajna

ETAPA 3   (17 august 2019)

  • Concordia Chiajna – SSC Farul Constanţa
  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – Rapid Bucureşti
  • ASU Politehnica Timişoara – Daco-Getica Bucureşti
  • CSM Reşiţa – Pandurii Târgu Jiu
  • Viitorul Pandurii – CS Mioveni
  • FC Argeş – Universitatea Cluj
  • SCM Gloria Buzău – Sportul Snagov
  • Metaloglobus Bucureşti – Ripensia Timişoara
  • UTA Arad – FK Csikszereda Miercurea Ciuc
  • Dunărea Călăraşi – Petrolul Ploieşti

ETAPA 4   (24 august 2019)

  • SSC Farul Constanţa – Petrolul Ploieşti
  • FK Csikszereda Miercurea Ciuc – Dunărea Călăraşi
  • Ripensia Timişoara – UTA Arad
  • Sportul Snagov – Metaloglobus Bucureşti
  • Universitatea Cluj – SCM Gloria Buzău
  • CS Mioveni – FC Argeş
  • Pandurii Târgu Jiu – Viitorul Pandurii
  • Daco-Getica Bucureşti – CSM Reşiţa
  • Rapid Bucureşti – ASU Politehnica Timişoara
  • Concordia Chiajna – Turris-Oltul Turnu Măgurele

ETAPA 5   (31 august 2019)

  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – SSC Farul Constanţa
  • ASU Politehnica Timişoara – Concordia Chiajna
  • CSM Reşiţa – Rapid Bucureşti
  • Viitorul Pandurii – Daco-Getica Bucureşti
  • FC Argeş – Pandurii Târgu Jiu
  • SCM Gloria Buzău – CS Mioveni
  • Metaloglobus Bucureşti – Universitatea Cluj
  • UTA Arad – Sportul Snagov
  • Dunărea Călăraşi – Ripensia Timişoara
  • Petrolul Ploieşti – FK Csikszereda Miercurea Ciuc

ETAPA 6   (7 septembrie 2019)

  • SSC Farul Constanţa – FK Csikszereda Miercurea Ciuc
  • Ripensia Timişoara – Petrolul Ploieşti
  • Sportul Snagov – Dunărea Călăraşi
  • Universitatea Cluj – UTA Arad
  • CS Mioveni – Metaloglobus Bucureşti
  • Pandurii Târgu Jiu – SCM Gloria Buzău
  • Daco-Getica Bucureşti – FC Argeş
  • Rapid Bucureşti – Viitorul Pandurii
  • Concordia Chiajna – CSM Reşiţa
  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – ASU Politehnica Timişoara

ETAPA 7   (14 septembrie 2019)

  • ASU Politehnica Timişoara – SSC Farul Constanţa
  • CSM Reşiţa – Turris-Oltul Turnu Măgurele
  • Viitorul Pandurii – Concordia Chiajna
  • FC Argeş – Rapid Bucureşti
  • SCM Gloria Buzău – Daco-Getica Bucureşti
  • Metaloglobus Bucureşti – Pandurii Târgu Jiu
  • UTA Arad – CS Mioveni     
  • Dunărea Călăraşi – Universitatea Cluj     
  • Petrolul Ploieşti – Sportul Snagov     
  • FK Csikszereda Miercurea Ciuc – Ripensia Timişoara

ETAPA 8   (21 septembrie 2019)

  • SSC Farul Constanţa – Ripensia Timişoara
  • Sportul Snagov – FK Csikszereda Miercurea Ciuc
  • Universitatea Cluj – Petrolul Ploieşti
  • CS Mioveni – Dunărea Călăraşi
  • Pandurii Târgu Jiu – UTA Arad
  • Daco-Getica Bucureşti – Metaloglobus Bucureşti
  • Rapid Bucureşti – SCM Gloria Buzău
  • Concordia Chiajna – FC Argeş
  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – Viitorul Pandurii
  • ASU Politehnica Timişoara – CSM Reşiţa

ETAPA 9   (28 septembrie 2019)

  • CSM Reşiţa – SSC Farul Constanţa
  • Viitorul Pandurii – ASU Politehnica Timişoara
  • FC Argeş – Turris-Oltul Turnu Măgurele
  • SCM Gloria Buzău – Concordia Chiajna
  • Metaloglobus Bucureşti – Rapid Bucureşti
  • UTA Arad – Daco-Getica Bucureşti
  • Dunărea Călăraşi – Pandurii Târgu Jiu
  • Petrolul Ploieşti – CS Mioveni
  • FK Csikszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Cluj
  • Ripensia Timişoara – Sportul Snagov

ETAPA 10   (5 octombrie 2019)

  • SSC Farul Constanţa – Sportul Snagov
  • Universitatea Cluj – Ripensia Timişoara
  • CS Mioveni – FK Csikszereda Miercurea Ciuc
  • Pandurii Târgu Jiu – Petrolul Ploieşti
  • Daco-Getica Bucureşti – Dunărea Călăraşi
  • Rapid Bucureşti – UTA Arad
  • Concordia Chiajna – Metaloglobus Bucureşti
  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – SCM Gloria Buzău
  • ASU Politehnica Timişoara – FC Argeş
  • CSM Reşiţa – Viitorul Pandurii

ETAPA 11   (12 octombrie 2019)

  • Viitorul Pandurii – SSC Farul Constanţa
  • FC Argeş – CSM Reşiţa
  • SCM Gloria Buzău – ASU Politehnica Timişoara
  • Metaloglobus Bucureşti – Turris-Oltul Turnu Măgurele
  • UTA Arad – Concordia Chiajna
  • Dunărea Călăraşi – Rapid Bucureşti
  • Petrolul Ploieşti – Daco-Getica Bucureşti
  • FK Csikszereda Miercurea Ciuc – Pandurii Târgu Jiu
  • Ripensia Timişoara – CS Mioveni
  • Sportul Snagov – Universitatea Cluj

ETAPA 12   (16 octombrie 2019)

  • SSC Farul Constanţa – Universitatea Cluj
  • CS Mioveni – Sportul Snagov
  • Pandurii Târgu Jiu – Ripensia Timişoara
  • Daco-Getica Bucureşti – FK Csikszereda Miercurea Ciuc
  • Rapid Bucureşti – Petrolul Ploieşti
  • Concordia Chiajna – Dunărea Călăraşi
  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – UTA Arad
  • ASU Politehnica Timişoara – Metaloglobus Bucureşti
  • CSM Reşiţa – SCM Gloria Buzău
  • Viitorul Pandurii – FC Argeş

ETAPA 13   (19 octombrie 2019)

  • FC Argeş – SSC Farul Constanţa
  • SCM Gloria Buzău – Viitorul Pandurii
  • Metaloglobus Bucureşti – CSM Reşiţa
  • UTA Arad – ASU Politehnica Timişoara
  • Dunărea Călăraşi – Turris-Oltul Turnu Măgurele
  • Petrolul Ploieşti – Concordia Chiajna
  • FK Csikszereda Miercurea Ciuc – Rapid Bucureşti
  • Ripensia Timişoara – Daco-Getica Bucureşti
  • Sportul Snagov – Pandurii Târgu Jiu
  • Universitatea Cluj – CS Mioveni

ETAPA 14   (26 octombrie 2019)

  • SSC Farul Constanţa – CS Mioveni
  • Pandurii Târgu Jiu – Universitatea Cluj
  • Daco-Getica Bucureşti – Sportul Snagov
  • Rapid Bucureşti – Ripensia Timişoara
  • Concordia Chiajna – FK Csikszereda Miercurea Ciuc
  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – Petrolul Ploieşti
  • ASU Politehnica Timişoara – Dunărea Călăraşi
  • CSM Reşiţa – UTA Arad
  • Viitorul Pandurii – Metaloglobus Bucureşti
  • FC Argeş – SCM Gloria Buzău

ETAPA 15   (2 noiembrie 2019)

  • SCM Gloria Buzău – SSC Farul Constanţa
  • Metaloglobus Bucureşti – FC Argeş
  • UTA Arad – Viitorul Pandurii
  • Dunărea Călăraşi – CSM Reşiţa
  • Petrolul Ploieşti – ASU Politehnica Timişoara
  • FK Csikszereda Miercurea Ciuc – Turris-Oltul Turnu Măgurele
  • Ripensia Timişoara – Concordia Chiajna
  • Sportul Snagov – Rapid Bucureşti
  • Universitatea Cluj – Daco-Getica Bucureşti
  • CS Mioveni – Pandurii Târgu Jiu

ETAPA 16   (9 noiembrie 2019)

  • SSC Farul Constanţa – Pandurii Târgu Jiu
  • Daco-Getica Bucureşti – CS Mioveni
  • Rapid Bucureşti – Universitatea Cluj
  • Concordia Chiajna – Sportul Snagov
  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – Ripensia Timişoara
  • ASU Politehnica Timişoara – FK Csikszereda Miercurea Ciuc
  • CSM Reşiţa – Petrolul Ploieşti
  • Viitorul Pandurii – Dunărea Călăraşi
  • FC Argeş – UTA Arad
  • SCM Gloria Buzău – Metaloglobus Bucureşti

ETAPA 17   (13 noiembrie 2019)

  • Metaloglobus Bucureşti – SSC Farul Constanţa
  • UTA Arad – SCM Gloria Buzău
  • Dunărea Călăraşi – FC Argeş
  • Petrolul Ploieşti – Viitorul Pandurii
  • FK Csikszereda Miercurea Ciuc – CSM Reşiţa
  • Ripensia Timişoara – ASU Politehnica Timişoara
  • Sportul Snagov – Turris-Oltul Turnu Măgurele
  • Universitatea Cluj – Concordia Chiajna
  • CS Mioveni – Rapid Bucureşti
  • Pandurii Târgu Jiu – Daco-Getica Bucureşti

ETAPA 18   (16 noiembrie 2019)

  • SSC Farul Constanţa – Daco-Getica Bucureşti
  • Rapid Bucureşti – Pandurii Târgu Jiu
  • Concordia Chiajna – CS Mioveni
  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – Universitatea Cluj
  • ASU Politehnica Timişoara – Sportul Snagov
  • CSM Reşiţa – Ripensia Timişoara
  • Viitorul Pandurii – FK Csikszereda Miercurea Ciuc
  • FC Argeş – Petrolul Ploieşti
  • SCM Gloria Buzău – Dunărea Călăraşi
  • Metaloglobus Bucureşti – UTA Arad

ETAPA 19  (23 noiembrie 2019)

  • UTA Arad – SSC Farul Constanţa
  • Dunărea Călăraşi – Metaloglobus Bucureşti
  • Petrolul Ploieşti – SCM Gloria Buzău
  • FK Csikszereda Miercurea Ciuc – FC Argeş
  • Ripensia Timişoara – Viitorul Pandurii
  • Sportul Snagov – CSM Reşiţa
  • Universitatea Cluj – ASU Politehnica Timişoara
  • CS Mioveni – Turris-Oltul Turnu Măgurele
  • Pandurii Târgu Jiu – Concordia Chiajna
  • Daco-Getica Bucureşti – Rapid Bucureşti

ETAPA 20  (30 noiembrie 2019)

  • Universitatea Cluj – CSM Reșița
  • SSC Farul Constanţa – Rapid București
  • Daco-Getica Bucureşti – Concordia Chiajna
  • Pandurii Târgu Jiu – Turris-Oltul Turnu Măgurele
  • CS Mioveni – ASU Politehnica Timișoara
  • Sportul Snagov – Viitorul Pandurii
  • Ripensia Timişoara – FC Argeș
  • FK Csikszereda Miercurea Ciuc – SCM Gloria Buzău
  • Petrolul Ploieşti – Metaloglobus București 
  • Dunărea Călăraşi – UTA Arad

ETAPA 21  (07 decembrie 2019)

  • Dunărea Călăraşi – SSC Farul Constanţa
  • UTA Arad – Petrolul Ploieşti
  • Metaloglobus Bucureşti – FK Csikszereda Miercurea Ciuc 
  • SCM Gloria Buzău – Ripensia Timişoara 
  • FC Argeş – Sportul Snagov 
  • Viitorul Pandurii – Universitatea Cluj 
  • CSM Reşiţa – CS Mioveni 
  • ASU Politehnica Timişoara – Pandurii Târgu Jiu 
  • Turris-Oltul Turnu Măgurele – Daco-Getica Bucureşti 
  • Concordia Chiajna – Rapid Bucureşti 

ETAPA 22   (22 februarie 2020)

ETAPA 22   (22 februarie 2020)

ETAPA 23   (29 februarie 2020)

ETAPA 24   (07 martie 2020)

ETAPA 25   (14 martie 2020)

ETAPA 26   (21 martie 2020)

ETAPA 27   (29 martie 2020)

ETAPA 28   (4 aprilie 2020)

ETAPA 29   (8 aprilie 2020)

ETAPA 30   (11 aprilie 2020)

ETAPA 31   (17 aprilie 2020)

ETAPA 32   (25 aprilie 2020)

ETAPA 33   (2 mai 2020)

ETAPA 34   (9 mai 2020)

ETAPA 35   (13 mai 2020)

ETAPA 36   (16 mai 2020)

ETAPA 37   (23 mai 2020)

ETAPA 38   (30 mai 2020)