ONEA: „ESTE O ONOARE PENTRU MINE SĂ PORT BANDEROLA”

octombrie 28, 2024

Răzvan Onea a purtat banderola de căpitan în partida cu FCSB, profitând de absența lui Cristi Săpunaru, accidentat, și a făcut-o cu cinste.

„E un punct muncit, am avut și noi șansele noastre, iar la final putem spune că a fost un rezultat echitabil. Am avut ocazii mari în ambele reprize, dar important este că suntem la cel de-al doilea meci consecutiv fără gol primit. 

Este o onoare pentru mine să port banderola de căpitan și o mare responsabilitate. Mă bucur că am purtat-o la acest meci. 

Ne gândim la meciul din Cupa României, trebuie să câștigăm la Botoșani ca să luăm o opțiune importantă la calificarea în Play-Off. Trebuie să luăm meci cu meci, întâi partida de cupă, apoi cel cu Hermannstadt. 

A fost o atmosferă foarte frumoasă, fanii noștri au fost mai mulți decât ai lor, au fost minunați, ca de fiecare dată, și le mulțumim!”, a declarat Răzvan Onea pentru Rapid TV.

Distribuie:
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Email

#împreunăspre100

Ultimele știri

Scroll to Top