REZULTATE JUNIORI

U19 (Campionatul Național)

Turneu Semifinal – Zona 2

  • Semifinală: RAPID – Daco-Getica 1-3

Sezonul Regular – Seria 3

  • Etapa 18: ASSCS Farul Constanța – RAPID 1-8
  • Etapa 17: RAPID – FC Voluntari 1-0
  • Etapa 16: Dunărea Călărași – RAPID 1-3
  • Etapa 15: RAPID – Metaloglobus 2-0
  • Etapa 14: Academia Farul – RAPID 2-6
  • Etapa 13: RAPID stă.
  • Etapa 12: RAPID stă. Unirea Slobozia s-a retras.
  • Etapa 11: RAPID – Progresul Spartac 9-1
  • Etapa 10: Daco-Getica – RAPID 1-3
  • Etapa 9: RAPID – ASSCS Farul Constanța 3-0
  • Etapa 8: FC Voluntari – RAPID 1-0
  • Etapa 7: RAPID – Dunărea Călărași 5-1
  • Etapa 6: Metaloglobus – RAPID 2-1
  • Etapa 5: RAPID – Academia Farul 1-0
  • Etapa 4: RAPID a stat.
  • Etapa 3: RAPID – Unirea Slobozia 7-1
  • Etapa 2: Progresul Spartac – RAPID 4-4
  • Etapa 1: RAPID – Daco-Getica 5-0

Clasament final – Seria 3

  1. RAPID BUCUREȘTI – 40p (16m) 61-15
  2. FC Voluntari – 39p (16m) 55-13
  3. Daco-Getica București – 39 p (16m) 57-19
  4. Metaloglobus București – 26p (16m) 44-25
  5. Academia Farul Constanța – 23p (16m) 24-40

U17 (Liga Elitelor)

Sezonul Regular – Seria de Est

  • Etapa 18: Kids Tâmpa Brașov – RAPID 5-2
  • Etapa 17: RAPID – FC Voluntari 3-5
  • Etapa 16: Concordia Chiajna – RAPID 1-0
  • Etapa 15: RAPID – Viitorul Constanța 0-3
  • Etapa 14: Dinamo București – RAPID 2-1
  • Etapa 13: RAPID – LPS Focșani 3-0
  • Etapa 12: Ceahlăul Pt. Neamț – RAPID 1-3
  • Etapa 11: RAPID – Politehnica Iași 4-1
  • Etapa 10: FCSB – RAPID 5-3
  • Etapa 9: RAPID – Kids Tâmpa Brașov 1-2
  • Etapa 8: FC Voluntari – RAPID 1-2
  • Etapa 7: RAPID – Concordia Chiajna 1-1
  • Etapa 6: Viitorul Constanța – RAPID 5-1
  • Etapa 5: RAPID – Dinamo București 3-1
  • Etapa 4: LPS Focșani – RAPID 0-3
  • Etapa 3: RAPID – Ceahlăul Pt. Neamț 3-1
  • Etapa 2: Politehnica Iași – RAPID 0-1
  • Etapa 1: RAPID – FCSB 3-2

Clasament final – Seria de Est

  1. Viitorul Constanța – 48 p (18m) 71-14
  2. FC FCSB – 34p (18m) 70-39
  3. Dinamo București – 28p (18m) 46-35
  4. RAPID BUCUREȘTI – 28 p (18m) 37-36
  5. Politehnica Iași – 28p (18m) 42-43

U15 (Liga Elitelor)

Turneul Semifinal

Faza Sferturilor – Zona 3

  • Etapa 3: RAPID – ACS Colțea 1920 Brașov 3-2
  • Etapa 2: RAPID – LPS Suceava 8-1
  • Etapa 1: RAPID – FCBS 1-3

Clasament final Faza Sferturilor:

  1. FC FCSB București – 9p (3m) 16-2
  2. RAPID BUCUREȘTI – 6p (3m) 12-6
  3. ACS Colțea Brașov – 3p (3m) 3-7
  4. LPS Suceava – 0p (3m) 2-18

Sezonul Regular – Seria 5

  • Etapa 10: RAPID – ProSport Academy 3-2
  • Etapa 9: CSM Rm. Sărat – RAPID 2-1
  • Etapa 8: RAPID – Chindia Târgoviște 6-1
  • Etapa 7: Concordia Chiajna – RAPID 1-3
  • Etapa 6: RAPID – Petrolul Ploiești 2-1
  • Etapa 5: ProSport Academy – RAPID 3-4
  • Etapa 4: RAPID – CSM Rm. Sărat 4-2
  • Etapa 3: Chindia Târgoviște – RAPID 0-4
  • Etapa 2: RAPID – Concordia Chiajna 2-0
  • Etapa 1: Petrolul Ploiești – RAPID 0-2

Clasament final – Seria 5

  1. RAPID BUCUREȘTI – 27 p (10m) 31-12
  2. Prosport Academy – 18 p (10m) 26-14
  3. Concordia Chiajna – 15 p (10m) 16-15
  4. Petrolul Ploiești – 14p (10m) 11-11
  5. CSM Rm. Sărat – 12p (10m) 14-17
  6. Chindia Târgoviște – 2p (10m) 7-36